Meeskond

Juhatus
Kairi Carine Reinhold
Juhatuse liige
Tel: 66 20 500
GSM: 5919 2886
Kairi-Carine.Reinhold@danpower.de
Markus Süßmann
Juhatuse liige
Tel: +49 331 2378 242
markus.suessmann@danpower.de
Burkhard Vogel
Juhatuse liige
Tel: +49 331 23782 31
burkhard.vogel@danpower.de

Juhan Aguraiuja
Tehnikajuht (tehniliste tingimuste väljastamine ja kooskõlastamine)
Tel: 66 20 542
GSM: 5860 5559
juhan.aguraiuja@danpower.de
Maire Udras
Müügi- ja kliendisuhete juht
GSM: 5887 7226
maire.udras@danpower.de
Merle Taal
Finantsjuht
GSM: 58 866 146
merle.taal@danpower.de
Anni Marie Kunder
Personalispetsialist
GSM: 5854 0795
personal@danpower.ee
Mati Laur
Tootmisjuht
Tel: 78 24 487
GSM: 515 6129
mati.laur@danpower.de
Ain Banhard
Hooldusmeister (trassid, soojussõlmed)
GSM: 524 1839
ain.banhard@danpower.ee
Pille Helemets
Raamatupidaja
Tel: 78 64 153
Faks: 78 64 150
pille.helemets@danpower.de
Kadi Vaino
Assistent
Tel: 78 64 152
GSM: 5860 5113
Faks: 78 64 150
kadi.vaino@danpower.de
Nõukogu liikmed
Sven Schmieder
Nõukogu esimees
Tel: +49 331 2378 210
sven.schmieder@danpower.de
Dr. Hartmut Liebisch
Nõukogu liige
Tel: +49 331 2378 270
hartmut.liebisch@danpower.de
Mario Engler
Nõukogu liige
Tel: +49 331 2378 240
mario.engler@danpower.de