Meeskond

Juhatus
Kairi von Wolff
Juhatuse liige
Tel: 66 20 500
GSM: 5919 2886
kairi.v.wolff@danpower-gruppe.de
Markus Süßmann
Juhatuse liige
Tel: +49 331 2378 242
markus.suessmann@danpower-gruppe.de


Mati Laur
Tootmisjuht
Tel: 78 24 487
GSM: 515 6129
mati.laur@danpower-gruppe.de
Maire Udras
Müügi- ja kliendisuhete juht
GSM: 5887 7226
maire.udras@danpower-gruppe.de
Merle Taal
Finantsjuht
Tel: 7864 154
GSM: 58 866 146
Faks: 6620 543
merle.taal@danpower-gruppe.de
Anni Marie Kunder
Personalispetsialist
GSM: 5854 0795
personal@danpower.ee
Juhan Aguraiuja
Projektiarenduse juht (tehniliste tingimuste väljastamine ja kooskõlastamine)
Tel: 66 20 542
GSM: 5860 5559
juhan.aguraiuja@danpower-gruppe.de
Ain Banhard
Hooldusmeister (trassid, soojussõlmed)
GSM: 524 1839
Pille Helemets
Raamatupidaja
Tel: 78 64 153
Faks: 78 64 150
pille.helemets@danpower-gruppe.de
Anneli Luisk
Assistent
Tel: 78 64 152
GSM: 5860 5113
Faks: 78 64 150
anneli.luisk@danpower-gruppe.de
Nõukogu liikmed
Sven Schmieder
Nõukogu esimees
Tel: +49 331 2378 210
sven.schmieder@danpower-gruppe.de
Dr. Hartmut Liebisch
Nõukogu liige
Tel: +49 331 2378 270
hartmut.liebisch@danpower-gruppe.de
Mario Engler
Nõukogu liige
Tel: +49 331 2378 240
mario.engler@danpower-gruppe.de